Dünya Posta Günü

10_09-dunya postaDünya Posta Günü’ne kadar kendinize, bize yahut bir başkasına bir göndereceğiniz posta/telgraf ya da teleksleriniz karşılığında Bir Bira Jurnal’den!

Daha önce yaşlı insanlara dikkat çekmek için Dünya Yaşlılar Günü’nde bir yaşlıyla fotoğraf çektirip facebook etkinlik sayfasında paylaşana ilk içkilerini bir liraya veren, Dünya Araba Kullanmama Günü’nü kutlayan, Kahve Günü’nde kahve ısmarlayan, İşe, Okula Ayıcıkla gitme gününü kutlayan Jurnal, bu kez Dünya Posta Günü’nü kutluyor.

Dünya Posta Günü’ne kadar Jurnal’in İstiklal Caddesi, Mis Sokak 17/A, Beyoğlu/İSTANBUL adresine kendiniz için dahi olsa göndereceğiniz mektup, telgraf ya da kartpostal karşılığında size bir içki ısmarlıyor.

Etkinlik amacının günümüzde dijitalleşen iletişimin eski ve daha keyifli olanaklarına işaret etmek olduğunu belirten mekanın çiçeği burnunda işletmecisi Erkan Duygun, şimdiden alacakları mektuplar için heyecanlandığını söylüyor ve altını çiziyor: Eğer mektuplarda pul olursa, teklifimiz iki katına çıkacak!