DEMİRAYAK MUSIC’İN “FREEZE” ALBÜMÜ DÜNYAMIZI BUZ KÜPÜ İÇİNDE DONDURUYOR

İş yaşamının yanı sıra müzisyen ve koleksiyoner kimliği ile de tanınan Demirayak Music’in can çekişen dünyamızı küp buz içinde dondurduğu üçüncü albümü “Freeze” tüm dijital platformlarda yerini alırken, CD ve plak olarak da yayımlandı.

Demirayak Music, pandemi döneminde ürettiği 12 parçadan oluşan “Freeze” albümünde “küresel ısınma, yok olan doğal kaynaklar ve gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakma kaygısı” konularına değiniyor.

Demirayak albümü “Freeze” hakkında; “Dünyamızı, yaşadığımız gezegeni özellikle son yıllarda anormal sinyaller vermesine rağmen, insanlık olarak hor kullanmaya her gün daha da kirletmeye devam ediyoruz. Biricik dünyamızı küp buz içinde dondurarak, albümün adını Freeze koymamın en büyük sebebi büyük bir umut. Belki çok uzun yıllar sonra bizlerden daha ileri bir medeniyet gelir, küp buz şeklinde dondurularak beklemeye alınan yaşamı eritir ve dünyamıza bizlerden çok daha iyi bakar” dedi.

Freeze albümünün açılış parçası olan “Ice Drop”un İskender Paydaş remiksi, To Be Or Not To Be albümünde yer alan “Escape From Earth” ve “Back To Ice” parçalarının Erol Temizel remiksi de albümde yer alan diğer parçalar.

Bu güzel çalışmaya kulak kabartmak için sizi aşağıdaki linke alalım:

https://spoti.fi/2Xo9MA0