Site Site Dolaştım

cursor creativeAyy bu site çok güzelmiş.

Ayy bu da güzelmiş.

Bu da

Bu da

Bu da. . .

Diyerek birbirimize tavsiye ettiğimiz, internetten geri kalıp henüz tavsiyesini duymadığımız, duyup bakmadığımız internet siteleri ile karşınızdayız.

İyi Fikirler Atölyesi ( İFA )

Digital zekanızı ölçebileceğiniz harika bir site. Tüm sosyal ağları kullanmanıza rağmen belki de dijital zekanız geri. Yani, siz fenomenim diye ortalıkta dolanırken aslında !!!Oooooşit. Sosyal medya yönetimi hakkında öğrenebileceğiniz birçok şey bu sitede mevcut. Hatta kişisel ya da kurumsal sosyal medyanızı emanet edebileceğiniz emin ellerde bu sitede. Sitenin amacı sizin ya da markanızın, online ortamdaki bilinirliğini arttırmak ve daha iyi bir konuma gelmesi sürecinde itibarınızı en yüksek noktada tutmak.Ayrıca sitede bulunan Blog ve Vblog bölümleri ile Türkiye’ye gelen ilginç etkinlikler hakkında bilgi edinebilir, birbirinden farklı blog yazılar okuyup, videolar izleyebilirsiniz.

http://iyifikirleratolyesi.net/

 

N’olmuş?

Son zamanlarda internet alemini güzelleştiren bir başka siteN’olmuş, paylaşımlarıyla kaliteli geyik muhabbetinin baş tedarikçisi oldu bile. Site, zaman, mekan fark etmeksizin üreteni bulan; üretileni sunarak başkalarına ilham vermesini arzulayan bağımsız bir internet platformu. Kendileri için; Fiziksel ve ruhsal kaçışların tatminini doruklarda yaşasak da sokağın kıymetini bilir ve yanıbaşımızda olan biteni aktarmaktan geri kalmayız diyen ekip geleneksel haberciliğin 5N 1K’sının yanı sıra kendi N‘lerinin de peşinde:

Ne Demiş? Anlatmaya değer şeyler yapanların konuştuğu mecra.

Ne İzlesem? “Ya bak bak, bunu izlemelisin!” dedirten videoları bulacağınız yer.

Ne Dinlesem? “Ay her ay oturup playlist mi hazırlıyorsunuz?” diye soranlara: “Evet işte burada!”

Nutfak Çünkü “mutfak” demek çok sıradan.

http://www.nolm.us/

Onedio

Kısa sürede kendine özgü okuyucu kitlesine ulaşıp, uzun zamandır hiçbir siyasi liderin yapamadığını yapıp halkı bütünleştiren, içinde ne ararsan bulabileceğin fantastik bir site. Sitede hem ülkemizden hem de dünyadan sürekli güncel bildirimler yer alıyor. Dünyadan haberdar olmak istiyorsanız ya da ekonomi nereye gidiyor bir göz atayım diyorsanız, hızımı alamadım kültür – sanat – teknoloji de lazım diyorsanız bu site sizin için ideal. Ayrıca site bağımlılık yapan testleri ile de rakiplerinden bir adım öne geçiyor, girilen her içerik, görselle süslenip hafızalarda kalıcı hasar oluşturabiliyor.Siteye girdiğinizde kendinize rahat bir yer edinin çünkü biraz şu tarafa yatıp güleyim, oohhhh birazda şu tarafa diyerek okuyacağınız birbirinden komik haber ve videolar da sizi bekliyor olacak.

http://onedio.com/

 

Büşra Öklük

Görsel: Cursor Creative