RENİER SPECİAL FOR NOKTA COSMETİCS

Saygı, sevgi, ilgi…

Bu üçünün de olduğu bir ortamdan alışveriş yapmak, iyi niyetlerine hep hayran kalmak, aile sıcaklığını sonuna kadar hissetmek Nokta Cosmetics ailesini yeterince özel kılıyor. Bugün size en az onlar kadar özel bir koleksiyondan bahsedeceğim.

Renier Special for Nokta Cosmetics’in yaratım sürecinin sonuna yetişmiş biri olarak çok şanslıyım.

Gelelim Parfümlere…

Islak tütüne dökülmüş bal”

Genius: Nota dökümüne yansımamış olsa da,benim hissettiğim çok yoğun bir bal hissiyatı var. Islak ve daha önce denk gelmediğim bir işleniş. kokladıkça koklatıyor kendini, özellikle tütün kullanımı gerçekten çok güzel. kesinlikle şişeli istiyorum.

Kirli derinin üstüne atılmış çiçekler”

Ottoman Leather: Serinin en ağır abisi bu diyebilirim… Kirli ve zor bir deri. Herkes kokumu hissetsin diyorsanız en doğru tercihlerden biri bence. Deri efektlilere hep mesafeliyimdir. Ama deri sevenler için harika bir seçim olabilir.

Tatlı yoğun çiçekler”

2021 Nights: İlhamını 1001 gece masallarının prenseslerinden alan bu parfüm. Supreme Bouquet, Marfa, L’interdit gibi tatlı çiçeksilerden. Koleksiyonun genel beğeniye en çok hitap eden parçası bu parfüm. Markanın kokladıkça daha fazla koklamak istediğiniz bir diğer parfümü. Denettiğim herkes en çok onu sevdi.


“Çilekli ‘acı’ bitter çikolata”

Delicious: Gelelim benim en çok sevdiğim, şişeli olarak istediğim parfüme… Bu parfümün açılışını çilek dolgulu bitter çikolataya benzetiyorum. Başta ki bu burna kondurulan çikolata busesi kendini yoğun bir tatlılığa bırakmıyor. Performansı çok güzel. Diğer gurme efektliler gibi aynı çizgide ilerlemiyor yavaş yavaş değişiyor..

Sarı solmuş çiçeğe sarılmış keskin ud”

Oudmanthus: Şişe içinde bulunan altın parçalarının hakkını veren bir parfüm. Bana da bu işlerden birinin içine altın koyacağız deseler onu seçerdim. Güçlü, kendinden ve ne olmak istediğinden emin bi parfüm. Anlatarak değil denenerek anlaşılacak bir parfüm. Açılışı zorlayıcı ve burna keskin bir efekt veren bir yapıda. Gittikçe sakinleşiyor.

Yahya Türkmen