Müzik Pazarı’nı kaçırmayın

IMG_1166

İstanbul’un iki yakasını buluşturan, farklı etkinlikleriyle misafirlerine alışverişten daha fazlası sunan Tepe Nautilus AVM, 2016’ya misafirlerinin, özellikle müzik tutkunlarının çok ilgisini çekecek, nostalji dolu bir etkinlikle giriş yapıyor. Hammer Müzik organizasyonuyla, 17 Ocak ‘a kadar sürecek “Müzik Pazarı”nda özel koleksiyon Plaklar, Kasetler, CD’ler, DVD’ler ve müzik ekipmanları ziyaretçilerin beğenilerine sunulacak.

Tepe Nautilus AVM’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek,  her tarz müzikten binlerce ürünün bir arada bulunup incelenebileceği “Müzik Pazarı” etkinliği ile Hammer Müzik, sektörü bir kez daha bir araya getirmeyi, güçlendirmeyi amaçlıyor. Müzik tutkunlarının her yerde bulamadıkları özel koleksiyonların sergileneceği organizasyonda, en seçkin Plak, Kaset, CD, DVD, t-shirt ve Aksesuar’ların yanı sıra Hi-Fi ekipmanları da ziyaretçilerin beğenilerine sunulacak.

Yeni yılın ilk günlerinde siz de Tepe Nautilus AVM’ye, Müzik Pazarı’nı uğrayın ve müziğin büyüsüyle geçmişe bir yolculuk yapma şansı yakalayın…