Güzel kokular

Biraz güzel parfümlerden konuşalım.

PekjiPEKJI

Ömer İpekçi tam bir parfüm aşığı. Ama o sadece kokuları takip etmiyor. Aynı zamanda da üretiyor. Bu konuda oldukça bilgili ve bir o kadar da mütevazı olan İpekçi’nin uzun yıllardır uğraştığı, üzerinde titizlikle çalıştığı ve kendi ürettiği parfümleri artık hazır. İpekçi’nin, Pekji isimli parfüm markasının ilk ürünleri Ruh, Odoon, Eaumer, Cuir6 isimli kokulardan oluşuyor. http://pekji.com/

 

 

 

 

MontBlancMONT BLANC

Havalar ısınmaya başladığı bugünlerde ağır parfümler artık yerini daha ferah kokulara bıraktı. Mont Blanc Emblem Intense’de tam bu mevsimlerin parfümü. Markanın Meisterstück Solitaire Royal Legrand dolma kaleminden esinlenerek ortaya çıkartılmış bu erkek parfümü üst notalarındaki turunçgil yoğunluğuyla sıktığınızda tazelik hissi veren bir parfüm.

 

 

MFK_APOMFrancis Kurkdjian- APOM

Niş parfüm dünyasının süper starı Francis Kurkdjian’ın parfümevinden çıkan Akdeniz kadınının güzelliğinden ilham alarak tasarladığı APOM Femme; çiçeksi, zarif ve  bahar kokan bir kadın parfümü. Çiçeksi ve oryantal parfümlerden hoşlananları memnun edecek bir koku.

 

 

 


Bentley-Infinite-Intense-Eau-de-Toilette-100ml-Bentley- Infinite Intense

Bentley’in parfüm dünyasındaki geçmişi çok eskilere dayanmıyor ama insanların beğenisine  sundukları Azure for Men  ve Bentley Intense parfümleriyle yeni çıkacak ürünleri konusunda beklentiyi oldukça yükselttiklerini söyleyebiliriz. Markanın yeni parfümü Bentley Infinite Intense isimli yeni ürünü ise henüz Türkiye’de satışa sunulmamasına rağmen parfüm takipçilerinin merakla beklediği bir ürün. Infinite Intense’i kenara not etmeyi unutmayın çünkü bu aydan itibaren ülkemizde de satışa sunulacak.